|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provided |
| Warranty: | Provided |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Power: | 1200W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Pressure Range: | 10 Ton |
| Time Range: | 0-999s |
| Temp Range: | 0-250°C |
| Gross weight: | 45KG |
| Packing size: | 32*40*57cm |







