|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Product Code: | 006351 |
| Product Name: | Mk-Gtj Desktop Squeegee and Ink Scraper Rack |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Code | 006351 |
| Product Name | MK-GTJ Desktop Squeegee And Ink Scraper Rack |
| HS Code | 8443192290 |
| Product Color | blue |
| Net Weight | 3.3lb |
| Gross Weight | 4lb |
| Packing Size | 16*16in |