| Customization: | Available |
|---|---|
| Product Color: | Blue |
| Machine Using Material: | Steel Plate |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Code | 006326 |
| Product Name | MK-2016GJJ Mobile Type Screen Printing Material Rack |
| HS Code | 8443911900 |
| Product Color | Blue |
| Machine Using Material | Steel plate |
| Machine Surface Treatment | Electrostatic spraying |
| Attachment Material | Stainless steel or zinc plating, nickel plating |
| Machine Size | 33*31*31in |
| Net Weight | 66lb |
| Gross Weight | 85lb |
| Packing Size | 30*18*7in |
| Packing Volume | 0.07 m³ |
| Packing Material | Export fumigation-free wooden case |