| Customization: | Available |
|---|---|
| Warranty: | 1 |
| Automatic Grade: | Automatic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model number: | CK220 |
| Plate size: | 6*12cm(2.4"x4.7") |
| Pressure range: | 0-2 Ton |
| Time range: | 0-999s |
| Temp range: | 0-250°C(32-482 F) |
| Voltage: | 110V/220V |
| Gross weight: | 15KG |
| Packing size: | 30*43*30cm |




